Kontakt telefoniczny:
Stacjonarny: (17) 200-02-98
Komórkowy: 792-612-321

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Ziobro

Strona główna » Kredyty frankowe

Kredyty frankowe

 

Jeśli posiadają Państwo kredyt indeksowany kursem CHF lub denominowany w CHF, potocznie zwany frankowym, w świetle licznych informacji pojawiających się w mediach o wygranych “frankowiczów” w sporach z bankami, zapewne zastanawialiście się czy sprawa dotyczy również Was?

Z dużym prawdopodobieństwem odpowiedź na powyższe pytanie jest twierdząca.

Wiele osób, które posiada kredyt we frankach szwajcarskich, boryka się z wysokimi ratami kredytu znacznie odbiegającymi od wysokości rat z daty zawarcia umowy kredytowej. Zapisy umowy wydają się być dla przeciętnego kredytobiorcy bardzo skomplikowane i niezrozumiałe, a wielu z nich czuje bezsilność w obliczu sporu z bankiem. Nie muszą być Państwo osamotnieni w tej walce, gdyż jesteśmy w stanie zaoferować Państwu realną pomoc i podjąć odpowiednie kroki prawne, dzięki którym możecie  uzyskać obniżenie rat kredytu czy też zmniejszenie zadłużenia wobec banku, a nawet ostatecznie zakończyć umowę.

W jaki sposób działamy?

  • W pierwszej kolejności dokonujemy analizy Państwa umowy kredytowej, załączników oraz innych istotnych dokumentów (regulaminy, aneksy itp.). W znakomitej większości spraw, konsumenci nie mieli wpływu na zapisy umowy kredytu i negocjowania ustaleń dotyczących tzw. klauzul waloryzacyjnych.

  • Proponujemy rozwiązania prawne w celu “odfrankowienia” kredytu tzn. spłaty kredytu w PLN zgodnie ze stawką LIBOR oraz uzyskania zwrotu od banku części nadpłaconych rat lub unieważnienia umowy kredytu w całości, co obliguje bank do zwrotu wpłaconych przez Państwa rat kredytu.

  • Reprezentujemy Państwa w sporze z Bankiem – na etapie przedsądowym i sądowym, podejmując skuteczne działania zmierzające do zabezpieczenia Państwa interesów.

Jeżeli interesuje Państwa pomoc frankowiczom Rzeszów podkarpackie jest obszarem działania, w którym oferujemy usługi prawnicze. Sprawy z zakresu kredytów frankowych są skomplikowane, ale bazując na doświadczeniu i rzetelności przeprowadzimy Państwa przez tę drogę. 

Kancelaria pomaga “frankowiczom” w sporach z bankami od 2017 roku i z pewnością możemy pomóc również Państwu.

 

Nasz adres

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Ziobro
ul. Hetmańska 4/7, 35-045 Rzeszów

Kontakt
E-mail: radca@annaziobro.pl
Telefon: (17) 200-02-98
Telefon komórkowy: 792-612-321

Nasza lokalizacja