Kontakt telefoniczny:
Stacjonarny: (17) 200-02-98
Komórkowy: 792-612-321

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Ziobro

Strona główna » O kancelarii

O kancelarii

Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę prawną, świadczoną zarówno dla Klientów indywidualnych, jak
i podmiotów gospodarczych.

Misją Kancelarii jest świadczenie usług prawnych w stałym kontakcie i przy pełnej współpracy z Klientem. Stoimy na stanowisku, iż dostępność prawnika oraz kontakt z Klientem zapewniają najwyższą jakość usług. Powierzając prowadzenie sprawy Kancelarii, jesteście Państwo na bieżąco informowani o stanie prowadzonej sprawy oraz o wszelkich krokach poczynionych przez Kancelarię.

Zespół

Radca prawny Anna ZiobroRadca prawny Anna Ziobro

Jest absolwentką studiów prawniczych na Wydziale Prawa Uniwersytetu Rzeszowskiego.

W latach 2010 – 2012 odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Rzeszowie, podczas której zdobyła niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną konieczną do wykonywania zawodu radcy prawnego. W 2013 roku zdała egzamin zawodowy i uzyskała tytuł radcy prawnego. Swoją praktykę zawodową zdobywała począwszy od 2008 roku pracując w jednej z rzeszowskich kancelarii adwokatów i radców prawnych, a także jako prawnik wewnętrzny. W swojej praktyce zawodowej skupia się na zagadnieniach z zakresu prawa cywilnego, handlowego oraz prawa pracy, a także prawa przewozowego i publicznego transportu zbiorowego.

Radca prawny Anna Ziobro jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie.

Współpracownicy

W celu zapewnienia Klientom obsługi prawnej na najwyższym poziomie, Kancelaria w miarę potrzeby współpracuje z kancelariami radców prawnych, a także innymi osobami posługującymi się specjalistyczną wiedzą m.in. doradcami podatkowymi, rzeczoznawcami majątkowymi, rzecznikami patentowymi.

Nasz adres

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Ziobro
ul. Hetmańska 4/7, 35-045 Rzeszów

Kontakt
E-mail: radca@annaziobro.pl
Telefon: (17) 200-02-98
Telefon komórkowy: 792-612-321

Nasza lokalizacja